جستجو کردن
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
logo
دکتر آذرپیگان جراح چاقی

دکتر سید علیرضا آذرپیکان

تماس مستقیم با دکتر: 09120571335

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی از دانشگاه تهران، لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی سرطان

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی
محتوا پنهان
2 هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی چه قدر است ؟

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی چقدر است؟ یکی از سوالات پرتکرار که افراد کاندید جراحی چاقی قبل از اقدام به انجام عمل و هنگام تصمیم به لاغری سرچ می کنند و دنبال پاسخ مناسبی برای آن هستند. بیمه تکمیلی برای هر فرد با توجه به نوع قرارداد با بیمه تکمیلی و حتی بیمارستان فرق می کند. در این مقاله ما تلاش کرده ایم تا به این سوال مهم و پرتکرار و انواع بیمه های تکمیلی که هزینه عمل اسلیو معده را پرداخت می کنند بپردازیم. لذا پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مشاوره چاقی دکتر آذرپیکان در واتساپ

عمل اسلیو معده چیست و چقدر هزینه دارد؟

عمل لاغری اسلیو نوعی جراحی کاهش وزن است. جراحی کاهش وزن را جراحی چاقی نیز می‌نامند. این جراحی با نام اسلیو گاسترکتومی نیز شناخته می‌شود. جراحی اسلیو معده، مصرف غذای شما را محدود می‌کند که منجر به کاهش وزن می‌شود. این جراحی، به عنوان یک جراحی لاپاراسکوپی با برش‌ها‌ی کوچک در قسمت فوقانی شکم انجام می شود. قسمت اعظم قسمت چپ معده توسط این روش برداشته می‌شود. سپس معده باقی مانده یک لوله باریک به نام آستین نامیده می‌شود. برای مطالعه بیشتر و عمیق تر در مورد عمل اسلیو بروی متن لینک داده شده کلیک کنید.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی چه قدر است ؟

جهت اینکه مشمول استفاده از بیمه تکمیلی جهت جراحی چاقی مانند اسلیو معده خود باشید، باید شرایطی را دارا باشید که این شرایط شامل:

1. شاخص BMI  بالای 35 داشته باشید و دارای تاییدیه پزشکی بیماری دیابت تایید شده یا فشار خون تایید شده باشید.

2. شاخص BMI بالای ۴۰ و بدون بیماری زمینه‌ای

اگر شرایط فوق را داشته باشید، می‌‌توانید از بیمه تکمیلی خود استفاده کنید و بیمه تکمیلی هزینه جراحی و بستری عمل جراحی چاقی را پوشش خواهد داد.

در صورتی که بی ام آی کمتر از ۴۰ داشته باشید بعضی از بیمه های تکمیلی ۵۰ درصد هزینه مربوط به جراحی را پرداخت می‌کنند.

شرایط بیمه تکمیلی برای عمل اسلیو معده

باتوجه به ازدیاد انواع بیمه تکمیلی در کشورمان و پروتکل مخصوص به خود در هر نوع بیمه، شرایط پرداخت و تقبل هزینه جراحی‌های چاقی در بیمه‌های مختلف، متفاوت می‌باشد. دستورالعمل بیمه‌ها مرتب و سالیانه تغییر می‌کند و به همین سبب بهترین راه برای آگاهی از هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی، پرسیدن از مسئول بیمه مربوطه می‌باشد ولی به صورت کلی مقدار پرداخت بیمه‌های تکمیلی بستگی به:

 • مقدار سقف پوشش بیمه مربوط
 • درصد فرانشیز بیمه مربوط می‌باشد.

به طور مثال برای متقاضیان اسلیو معده، اگر سقف بیمه‌شان ۲۰ میلیون تومان و فرانشیز آن ۲۰ درصد باشد، بیمار باید ۴ میلیون تومان را خود بپردازد و ۱۶ میلیون تومان دیگر را بیمه پرداخت خواهد کرد.

برای اطلاع دقیق از هزینه عمل اسلیو معده در بیمارستان عرفان بر روی متن لینک داده شده کلیک کنید.

بیمه تکمیلی البرز برای عمل اسلیو معده

از آنجائیکه گاهی اوقات چنین اعمال جراحی مانند جراحی اسلیو معده، با اهداف غیر درمانی انجام می‌گیرد؛ لذا شرکت‌های بیمه‌ در صورتی هزینه‌های مربوطه را تقبل میکنند که قبل از اقدام به عمل جراحی ، بیمار توسط پزشک معتمد بیمه البرز معاینه شده و چنانچه ضرورت درمانی آن را تائید کرد، تا سقف پوشش با رعایت شرایط قرارداد بیمه درمان تکمیلی قابل پرداخت خواهد بود.

بیمه تکمیلی البرز برای عمل اسلیو معده

هزینه جراحی اسلیو با بیمه بانک رفاه

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت عمل اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی بانک رفاه بستگی به سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آتیه سازان

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ با توجه به اینکه این نوع بیمه درصد بسیاری از افراد بازنشسته عزیز کشورمان و بعضی از معلمان را پوشش می‌دهند معمولا سقف تعهد بیمه خیلی بالا نمی‌باشد و عمده هزینه جراحی اسلیو معده توسط خود بیمار پرداخت خواهد شد بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون از هزینه جراحی اصلی توسط این بیمه پوشش خواهد داده شد و مابقی هزینه توسط خود متقاضی جراحی پرداخت می‌شود.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه بانک مسکن

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه  تکمیلی بانک مسکن بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

مقاله پیشنهادی:  درمان میگرن با کاهش وزن امکان‌ پذیر است؟

هزینه جراحی اسلیو با بیمه بانک تجارت

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی بانک تجارت بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه بانک تجارت

هزینه جراحی اسلیو با بیمه کارآفرین

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی کار آفرین بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه کمک رسان ایران (SOS)

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی کمک رسان ایران بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه بانک صادرات

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی صادرات بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه بانک صادرات

هزینه جراحی اسلیو با بیمه بانک سپه

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی بانک سپه با این بیمه بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه بانک صنعت و معدن

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی صنعت و معدن این بیمه بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه سازمان شرکت نفت

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی شرکت نفت بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی شرکت نفت

هزینه جراحی اسلیو بیمه هواپیمایی آسمان

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی هواپیمایی آسمان بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

مقاله پیشنهادی:  تجربه کسانی که عمل بای پس معده انجام داده اند!

هزینه جراحی اسلیو با بیمه رازی

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی رازی بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه تعاون

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی تعاون بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه تعاون

هزینه جراحی اسلیو با بیمه سامان

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سامان بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه کشاورزی

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی کشاورزی بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه کوثر

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی کوثر بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه کوثر

هزینه جراحی اسلیو با بیمه سرمد

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سرمد بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه تجارت نو

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی تجارت نو بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه دی

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقاله پیشنهادی:  پرسش و پاسخ در مورد عمل اسلیو معده

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی دی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه عمل اسلیو معده با بیمه دی

هزینه جراحی اسلیو بانک ملت

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی ملت بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه جراحی اسلیو با بیمه سینا

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی سینا بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

هزینه عمل اسلیو با بیمه سینا

هزینه جراحی اسلیو با بیمه البرز

در صورتی که BMI بالای ۴۰ داشته باشید مشمول استفاده از این بیمه جهت جراحی اسلیو می‌باشید.

مقدار هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی البرز بستگی سقف تعهد بیمه و درصد فرانشیز شما دارد. مثلاً در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۶۰ میلیون و فرانشیز بیمه ۱۰ درصد باشد هزینه جراحی توسط شما ۶ میلیون تومان خواهد بود و مابقی آن را بیمه پرداخت خواهد کرد. در صورتی که سقف تعهد بیمه شما ۳۰ میلیون تومان و درصد فرانشیز شما ۱۰ درصد باشد هزینه پرداختی توسط شما حدود ۲۸ میلیون تومان است و مابقی توسط بیمه پرداخت خواهد شد.

جمع بندی

آنچه در این مقاله درمورد آن صحبت کردیم هزینه عمل اسلیو معده با بیمه تکمیلی بود و در ادامه به بررسی هر کدام از بیمه های تکمیلی که می توانند هرینه علمل اسلیو معده را پرداخت کنند پرداختیم. در پایان باید گفت برای جراحی اسلیو معده، اجازه دهید تا یک پزشک خبره، بهترین جراحی اسلیو معده را برای شما انتخاب کند. برای اینکه بهترین انتخاب را داشته باشید، باید بهترین دکتر جراحی اسلیو معده در تهران را انتخاب کنید. ما به شما دکتر علیرضا آذرپیکان را معرفی می‌کنیم. پزشکی با تجربه و با سابقه که در این امر می‌تواند شما را راهنمایی نماید. انتخاب بهترین جراح مهم است چون شما هزینه پرداخت می کنید.

معرفی جراح برتر برای عمل اسلیو معده

مورد مهم در انتخاب جراحی ایمن برای تناسب‌اندام بهره‌گیری از یک جراح حاذق و آگاه می‌باشد. در زمینه پیشنهاد ما دکتر علیرضا آذر پیکان از بهترین جراحان شهر تهران و حتی ایران است. این جراح پزشکی به روز ، ماهر و دارنده بهترین مدارک از بالاترین دانشگاه‌ها می‌باشند. جدای از موارد بالا ایشان دارای کارنامه‌ای روشن در  زمینه اعمال جراحی لاغری و بیماری‌های گوارشی می‌باشد. دکتر آذر پیکان فلوشیپ فوق تخصصی انکو سرجری و پیکرتراشی پیشرفته، جراحی چاقی از دانشگاه تهران، رتبه برتر بورد تخصصی و نفر اول آزمون فلوشیپ جراحی سرطان می‌باشد. این جراح ماهر دارای دقتی زیاد عمل جراحی و همچنین دارای سعه صدر و برخوردی مناسب است. سابقه درخشان این جراح در بر گیرنده بیش از ۳۰۰۰ عمل جراحی با نتایج موفق است. موارد زیر پاره‌ای از  فعالیت این جراح  را شامل می‌باشد:

 • عضو انجمن جهانی جراحی چاقی (IFSO)
 • عضو رسمی جامعه کلوپروکتولوژی اروپا (ESCP)
 • فلوشیپ فوق تخصصی پیکرتراشی پیشرفته، کلورکتال و جراحی چاقی از دانشگاه شیراز
 • فلوشیپ فوق تخصصی انکوسرجری و پیکرتراشی پیشرفته
 • رزیدنت برگزیده دانشگاه تهران در زمان گذراندن دوران تخصص
 • سابقه بیش از ۳۰۰۰ جراحی موفق

افراد مراجعه کننده می‌توانند برای گرفتن اطلاعاتی در زمینه فعالیت‌های درمانی به اینستاگرام دکتر آذر پیکان (drazarpeikan) مراجعه نمایند. به جز این موارد افراد متقاضی عمل می‌توانند از تجارب افراد جراحی‌شده بهره گیرند. این مورد می‌تواند کمکی درخور برای رفع دغدغه‌های ذهنی افراد متقاضی این روش جراحی باشد. همچنین افراد برای ارتباط مستقیم با دکتر آذر پیکان می‌توانند از شماره‌های زیر بهره گیرند:

 • ۰۲۱-۲۳۰۲۱۷۶۳
 • ۰۲۱-۲۳۰۲۱۷۶۴
 • ۰۹۱۲۰۵۷۱۳۳۵

آدرس مطب: تهران. سعادت آباد، بین چهار راه سرو و بلوار شهرداری، خیابان ریاضی بخشایش، کلینیک بیمارستان عرفان
برای دیدن ویدیو جراحی چاقی دکتر آذرپیکان به این سایت مراجعه کنید

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Reddit

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی چاقی و سرطان از دانشگاه تهران

دکتر سید علیرضا آذرپیکان فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سرطان و لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی از دانشگاه تهران،رتبه برتر بورد تخصصی و نفر اول آزمون فلوشیپ جراحی سرطان

دکتر آذرپیگان جراح چاقی

دکتر سید علیرضا آذرپیکان

تماس مستقیم با دکتر: 09120571335

فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سرطان،لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی از دانشگاه تهران

رتبه برتر بورد تخصصی نفر اول آزمون فلوشیپ جراحی سرطان