logo

مقالات

در این بخش شما می توانید تمامی مقالات مرتبط با عمل لاغری مانند عمل اسلیو معده، بای پس معده، باندینگ معده و عمل پلیسه و جراحی سرطان مانند سرطان معده، سرطان ورده و جراحی زیبایی بدن مثل ابدومینوپلاستی و پیکرتراشی را مطالعه نمایید.

ایمن ترین روش عمل جراحی لاغری

ایمن‌ ترین روش عمل جراحی لاغری کدام است؟

ایمن‌ ترین روش عمل جراحی لاغری از مهم‌ ترین دغدغه‌ هایی است که افراد متقاضی اعمال جراحی لاغری در ذهن خود دارند. طبیعی است که روش‌های کمتر تهاجمی جراحی لاغری مخاطرات کمتر و ایمنی بیشتری دارند. عمل بای پس معده، عمل باندینگ معده و انسداد عصب واگ از این جمله‌اند.

ادامه مطلب »
سندرم دامپینگ

سندرم دامپینگ ( از عوارض اعمال جراحی لاغری) چیست

اعمال جراحی لاغری از جمله راهکاری مفید در زمینه کنترل بیماری چاقی می‌باشند. از عوارض انجام اعمال جراحی لاغری بروز سندرم دامپینگ می‌باشد. با کمک روش‌هایی مانند تغییر در رژیم غذایی، دارودرمانی و جراحی می‌توان بر این مشکل غلبه کرد.

ادامه مطلب »
بهترین راه درمان سرطان معده

بهترین راه درمان سرطان معده

بهترین راه درمان سرطان معده، سرطان معده از جمله بیماری خطرناک در دنیا می‌باشد. درمان به موقع و خوب می‌تواند این بیماری را کنترل کند. روش‌های درمانی مختلفی برای درمان این بیماری کشنده وجود دارد که می‌توانند به تنهایی یا در ترکیب با هم به کار گرفته شوند.

ادامه مطلب »
بهترین راه درمان سرطان مری چیست؟

بهترین راه درمان سرطان مری چیست؟

بهترین راه درمان سرطان مری چیست، سرطان مری از جمله خطرناک‌ ترین سرطان‌ های موجود در دنیا است. روش‌های درمانی مختلف و متنوعی وجود دارد که می‌توانند به تنهایی یا در ترکیب با هم به کار گرفته شوند. بهترین منبع برای تشخیص بهترین روش درمانی برای درمان سرطان مری است.

ادامه مطلب »
مناسب ترین عمل لاغری برای افراد چاق

مناسب ترین عمل لاغری برای افراد چاق و دارای اضافه وزن

مناسب ترین عمل لاغری برای افراد چاق و دارای اضافه وزن یکی از مهم‌ ترین دغدغه‌هایی است که افراد متقاضی اعمال جراحی لاغری با آن سر و کار دارند. با توجه به میزان چاقی یا اضافه وزن می‌ توان از یک یا ترکیبی از آن‌ها بهره گرفت.

ادامه مطلب »
سیاه شدن پوست بعد از لیپوماتیک

سیاه شدن پوست بعد از لیپوماتیک

سیاه شدن پوست بعد از لیپوماتیک، عمل لیپوماتیک یکی از جراحی‌ های محبوب و کاربردی با هدف تناسب اندام در دنیا است. از عوارض عمل لیپوماتیک، سیاه شدن پوست بعد از عمل است که در طی شش ماه معمولاً برطرف می‌شود و همچنین قابل درمان و پیشگیری است.

ادامه مطلب »
قاتل سرطان معده

قاتل سرطان معده کشف شد از شایع تا واقعیت

قاتل سرطان معده کشف شد، سرطان معده از جمله بیماری‌ های خطرناک و مهلک است که سالانه افراد زیادی را درگیر خود می‌کند. با کمک روش‌های می‌توان این سرطان را درمان و یا با کنترل عوامل خطر در ابتلای به آن از بروز آن پیشگیری کرد.

ادامه مطلب »
برگشت چاقی بعد از لیپوماتیک

برگشت چاقی بعد از لیپوماتیک

برگشت چاقی بعد از لیپوماتیک، عمل لیپوماتیک از روش‌ های خوب برای رفع چربی‌های اضافی بدن و رسیدن به اندامی متناسب‌تر است. یکی از مسائل مهم بعد از این عمل، برگشت چاقی در فرد تحت عمل است. که با انجام فعالیت‌های بدنی و همچنین یک رژیم غذایی نگه‌دارنده می‌توان از آن پیشگیری کرد.

ادامه مطلب »
جراحی آشالازی

هزینه جراحی آشالازی

هزینه جراحی آشالازی، آشالازی یک بیماری گوارشی است که موجب بروز ناراحتی و سختی در بلع غذا و مایعات توسط فرد مبتلا به آن می‌ باشد. یکی از راه ‌های مبارزه با این بیماری عمل جراحی است لذا شناخت مهم عوامل مهم در تعیین هزینه جراحی آشالازی امری ضروری است.

ادامه مطلب »
خون مردگی بعد از عمل جراحی

خون مردگی بعد از عمل جراحی لاغری

خون مردگی بعد از عمل جراحی لاغری، عمل جراحی لاغری از جمله راه‌ های خوب برای غلبه بر درجات شدیدی از بیماری چاقی می‌باشد. از جمله مخاطرات و عوارض جراحی لاغری خون‌مردگی بعد از عمل می‌باشد. مشورت با پزشک معالج می‌تواند در زمینه رفع مشکل یاد شده مفید باشد.

ادامه مطلب »